Blog

PKCONSTRUCTION / Bez kategorii  / Witamy na naszym blogu!

Witamy na naszym blogu!

Szanowni Państwo, witamy na blogu firmy PK Construction. Będzie to blog ekspercki o charakterze informacyjnym i poradnikowym w zakresie szeroko pojętych usług budowy i montażu tarasów drewnianych.

Na tym blogu podzielimy się z Państwem naszą wiedzą, pasją i doświadczeniem. Znajdą tu Państwo artykuły z zakresu porad dotyczących pielęgnacji drewna w różnych porach roku, a także wyboru odpowiedniego tarasu. Opowiemy o najmodniejszych projektach oraz dawniejszych i współczesnych trendach.  Przedstawimy także szczegółowiej ofertę naszej firmy – będą mogli Państwo dowiedzieć się, jak wyglądają nasze poszczególne usługi oraz zobaczyć efekty tych realizacji. Opowiemy także o najlepszych producentach tarasów, tym, którym zaufaliśmy i z którymi przygotowaliśmy nasze najpiękniejsze realizacje. Wreszcie, zgłębimy i scharakteryzujemy właściwości różnych gatunków drewna, z których najczęściej tworzone są tarasy, czyli bangkirai, massaranduba, garapa, tigerwood, basralokus i wiele innych. W naszej pracy korzystamy nie tylko z drewna, ale także z takich materiałów, jak deski PCV oraz niezwykle ekologiczny kompozyt drewna. O nich także szczerzej opowiemy w artykułach blogowych.

PK Construction – zaufało nam wielu

Kim natomiast są autorzy tego bloga – firma PK Construction? Już od 16 lat prężnie działamy na rynku. Nasze doświadczenie w zakresie budowy i montażu tarasów drewnianych sprawia, że zaufało nam wielu klientów, którzy szczególnie mocno cenią doskonałej jakości materiały, indywidualne podejście do każdego projektu i solidność wykonania. Nasza firma zajmuje się jednak nie tylko montażem i projektowaniem tarasów, ale również renowacją tarasów i elewacji drewnianej. Wykonujemy także m.in. huśtawki, piaskownice i małe place zabaw, pergole, antresole, ogrodzenia drewniane i wiele innych. Pisząc zatem w skrócie, prowadzimy kompleksowe usługi związane z tarasami i drewnianą architekturą ogrodową.

Zainteresowanych naszą ofertą zapraszamy na stronę http://pkconstruction.eu/. Jednocześnie zachęcamy do regularnych odwiedzin bloga i uważnego śledzenia artykułów. Mamy nadzieję, że każdy znajdzie tu dla siebie cenne i wartościowe informacje oraz porady.

Pozdrawiamy, zespół PK Construction.

 

admin

No Comments

Post a Comment