Taras na piętrze? Cudowny widok na relaks!

PKCONSTRUCTION / Bez kategorii  / Taras na piętrze? Cudowny widok na relaks!

Taras na piętrze? Cudowny widok na relaks!

Drewniany taras wcale nie musi łączyć się z parterem domu. Wiele konstrukcji architektonicznych budynków pozwala na ulokowanie tarasu na piętrze. Dzięki takiej aranżacji pod tarasem możesz zyskać dodatkowe, przytulne i estetyczne pomieszczenie – ganek, a nawet garaż.

Taras na piętrze dodaje architekturze domu niezwykłego uroku. Jego mieszkańcom zaś umożliwia relaks z dodatkową atrakcją w postaci pięknych widoków. Jeśli więc przygotowujesz się do budowy domu, przemyśl, czy interesującą opcją nie jest uwzględnienie w projekcie tarasu na piętrze!

Budowa tarasu na piętrze – najważniejsze są materiały

Niezależnie od tego, czy pod tarasem umieścisz ganek, garaż, czy też znajdzie się tam zamknięte pomieszczenie domowe, pamiętaj, że materiały na budowę tarasu na piętrze muszą być bardzo wysokiej jakości. Wykorzystanie w tym celu wysokojakościowych desek z kompozytu zapewni wytrzymałość i estetyczny wygląd tarasu na długie lata. Kompozyt drewna jest produktem przypominającym z wyglądu naturalne drewno, lecz wyróżniającym się pod względem odporności na zmienne warunki atmosferyczne, brakiem drzazg, a także łatwością w czyszczeniu i konserwacji.

Co więcej, wysokiej jakości kompozyt drewna zapewni 100% hydroizolację, dzięki której pomieszczenie pod tarasem nie będzie narażone na mało estetyczne zacieki. Przy budowie tarasu należy szczególnie zwrócić uwagę na zabezpieczenia newralgicznych punków, m.in. miejsc łączenia ze ścianą, gdzie wymagane jest dodatkowe uszczelnienie.

Sypialnia z tarasem? Czemu nie!

 

Taras na parterze jest wspólną przestrzenią domowników i ich gości. Łączy się zazwyczaj z salonem lub jadalnią. Lokacja tarasu na piętrze umożliwia nam przystosowanie tarasu wyłącznie do swoich potrzeb. Jeśli marzysz o tym, by poranną kawę wypijać w piżamie i rozkoszować się przy tym widokami najbliższej okolicy – połącz taras z sypialnią!

Estetycznie zaprojektowany taras na piętrze może dodawać niezwykłego charakteru domowi, być kropką nad i jego stylizacji. Jeśli marzycie o jego budowie, zachęcamy do kontaktu z przedstawicielami firmy PK Construction.

admin

No Comments

Post a Comment