System tarasowy Twinson – dlaczego warto?

PKCONSTRUCTION / Bez kategorii  / System tarasowy Twinson – dlaczego warto?

System tarasowy Twinson – dlaczego warto?

PK Construction jest oficjalnym dystrybutorem firmy Inoutic/Deceunick – jednego z największych na świecie producentów systemów profili PVC do produkcji systemów tarasowych w technologii Twinson. Dzięki naszej wiedzy zdobytej podczas licznych szkoleń i montaży staliśmy się certyfikowanym przedstawicielem marki Twinson. W dalszej części artykułu scharakteryzujemy ten system.

Systemy Twinson wykonane są w opatentowanej technologii kompozytu drewna i drewna. Ich unikalna budowa sprawia, że zachowują wyjątkową trwałość, niezależnie od warunków i przez wiele lat. Czym jeszcze się charakteryzują?

Konserwacja? Do lamusa!

System tarasowy Twinson to niezwykle wygodne rozwiązanie. Jeśli marzysz o posiadaniu tarasu, jednak zachęca Cię spędzanie długich godzin na jego konserwacji – Twinson będzie idealnym rozwiązaniem! Dzięki połączeniu PVC oraz drewna – produkty te nie wymagają olejowania i lakierowania. Co więcej – system tarasowy Twinson zachowuje pełną odporność na korozję mikrobiologiczną.

Twinson – wygoda i bezpieczeństwo

Zwykłe, naturalne drewno jako materiał tarasowy wykazuje wiele wad. Po latach użytkowania – pęka, wypacza się pod wpływem wilgoci, a także może ranić drzazgami. Z tego powodu konserwacja i szybka wymiana drewnianych desek może być nieunikniona. W odróżnieniu od zwykłego drewna – system tarasowy Twinson nie pęka w sposób samoistny, jest odporny na wilgoć i nie ma drzazg, a także wykazuje właściwości antypoślizgowe, przez co jest materiałem w pełni bezpiecznym dla użytkowników tarasu. Ponadto, system Twinson jest całkowicie odporny na niszczące działanie szkodników drewna.

Myśl ekologicznie!

Zarówno dla przedstawicieli firmy PK Construction, jak i marki Twinson niezwykle istotne jest działanie proekologiczne. System Twinson stanowi przyjazną dla środowiska alternatywę dla egzotycznego drewna pochodzącego z zagrożonych, a często wymierających lasów tropikalnych. Nasze produkty mogą zostać poddane w 100% recyklingowi. Co więcej, deski Twinson nie zawierają pierwiastków nieprzyjaznych środowisku, takich jak kadm, czy ołów.

Naturalny wygląd i funkcjonalność

Ekologiczna alternatywa wykazuje także niezwykle estetyczne właściwości. Drewno zastosowane do produkcji kompozytu Twinson sprawia, że ten system tarasowy wygląda niezwykle naturalnie. Jego piękna, ciepła faktura sprawia, że produkt ten doskonale komponuje się z innymi elementami małej architektury ogrodowej.

admin

No Comments

Post a Comment